Skip links

Jak Grać T Sts Żeby Wygrać? Najlepszy Poradnik Gracz

Jak Grać T Sts Żeby Wygrać? Najlepszy Poradnik Gracza

“zakłady Sportowe Grunzochse Grać Żeby Wygrać? Sposoby Na Zys

Content

Płaska stawka to obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze za tę samą kwotę, niezależnie z okoliczności. Systemy bukmacherskie to swoiste schematy działania i sposoby typowania opierające się na konkretnych kryteriach obejmujących przede wszystkim stawkę zakładu oraz kurs zakładu. Związane są z tym, co, jak, kiedy i za ile typujemy, a także jakie” “ryzyko ponosimy w konkretnym przypadku. Na samym początku wybierz typ zakładów, którymi jesteś zainteresowany.

 • Oznacza to, że aby wygrać, drużyna W musi zdobyć 4 lub więcej punktów.
 • Na tle pozostałych systemów stawkowania system modulowany jest bardzo” “prosty.
 • Wyraźny minus jest w tej sytuacji taki, że im dłużej będziemy przegrywać, tym większe stawki trzeba będzie obstawiać, a nie und nimmer każdy ma wystarczająco obfity bankroll.
 • Poza tym oba mogą być również wykorzystywane w spreadach punktowych.
 • Jeśli więc postawimy mhh bardziej agresywną strategię pięcioprocentową, a mamy mhh koncie one hundred zł, oznacza to, że na każdy kolejny postawiony zakład przeznaczamy 5 zł.
 • Niestety nie und nimmer und nimmer można takiego zakładu wliczyć carry out presently there zakładów kombinacyjnych.

To jednak nie oznacza, że nie można się edukować, żeby z czasem osiągać coraz to dużo lepsze rezultaty. Na początek trzeba oczywiście wyjaśnić, czym t ogóle jest method bukmacherski. Zakłady sportowe mają to carry out siebie, że jeśli chcemy osiągnąć capital t nich jakikolwiek zarobek, musimy dobrze przemyśleć, jak chcemy grać i w jaki sposób obstawiać konkretne wydarzenie. Szczególnie wielu początkujących graczy nie und nimmer und nimmer podchodzi do tego unces należytą powagę. Strach przed porażką często prowadzi do unikania ryzyka i braku chęci do potencjalnej wygranej.

Jak I Gdzie Postawić Swój Pierwszy Zakład?

Dzięki otrzymanym bonusom możesz na starcie powiększyć swój budżet, company pozytywnie wpływa mhh finanse, jak i morale. W TOTALbet kod promocyjny również zapewnia ciekawe oferty na start – podobnie, jak kod od Superbet. To pytanie, które zwykle zadają sobie kibice, którzy nigdy do tej pory nie und nimmer próbowali rozrywki, jaką są zakłady sportowe.

Jeśli nadal jest in order to be able to nielegalne, stacjonarne zakłady bukmacherskie nie wchodzą w grę. Planowanie zakładów i ocena kursów bukmacherskich są ważnymi czynnikami t skutecznym typowaniu zakładów” “bukmacherskich. Typowanie zakładów sportowych stało się popularnym sposobem dorabiania do domowego budżetu. Ciwych typów bukmacherskich mogą pomóc nam zarabiać na zakładach sportowych. W tym poradniku eksperta omówimy przydatne wskazówki, które pomogą Ci wygrać zakłady sportowe mostbet pl.

Jak Wygrać Unces Bukmacherem Na Zakładach Sportowych – Podsumowanie

Pl to 1 z najbardziej intuicyjnych na rodzimym rynku bukmacherskim. Nowi gracze znajdą tutaj szeroki wybór zakładów, atrakcyjne bonusy, a także możliwości sprawiające, że gra zacznie przynosić zyski. Może in order to be able to być dobry sposób na dodanie dodatkowej dawki emocji carry out nadchodzącego meczu ulubionej drużyny albo nawet do dowolnego losowego meczu, który masz ochotę obejrzeć. Nie wspominając już circumstance możliwości wygrania pieniędzy, jeśli trafnie wytypujesz, a Twój zakład się opłaci. Oferta bukmachera jest okazała, a poruszanie się po niej może stanowić problem dla początkujących graczy. ” “[newline]Stąd też opisaliśmy wszystko krok po kroku w przystępnym języku.

Każdy typujący chciałby ograć bukmachera i za każdym razem wygrywać spore sumy. Niestety nie mum mhh to jednej, ” “prostej drogi ani systemu, który umożliwia” “nieustanne zwycięstwa. Jak już wspomniałem, podatek od każdego zakładu obstawionego u legalnych polskich bukmacherów wynosi 12%. Musisz pamiętać, że zakłady bukmacherskie” “to aktywność, która (jeśli jest wykonywana poprawnie) przynosi zyski stopniowo. Dobra wiadomość jest taka, że to be able to nie jest aż tak trudne – w końcu potrzebujesz tylko 55% zwrotu z zainwestowanych pieniędzy by odnieść sukces.

Jakie Są Popularne Typy Zakładów Bukmacherskich?

Progresja remisowa polega mhh tym, aby obstawiać mecze z typem, że padnie remis. Należy robić to tak długo, aż w końcu zdarzy się podział punktów i zapewni nam wygraną. Systemy bukmacherskie stosują różne metody progresji remisowej, choć najpopularniejsza polega na obstawianiu remisu tego samego zespołu tidak długo, aż watts” “końcu podzieli się punktami. Wraz z każdą naszą porażką powinno się zwiększać stawkę, a najczęściej sugeruje się zwiększenie jej dwukrotnie (2zł, 4, 8, 16 itd. ). Dzięki temu jeśli w końcu uda się trafić, nie dość, że strata zostanie odrobiona, to jeszcze mhh konto wpadnie zarobek mostbet app.

 • O takim przypadku mówimy w sytuacji, kiedy kurs proponowany poprzez bukmachera jest wyższy niż w rzeczywistości powinien być.
 • Tak to wygląda niemal w każdych zakładach bukmacherskich on the internet, dzięki czemu exact same techniczne kwestie keineswegs powinny sprawiać kłopotów po zmianie operatora.
 • Kluczem do sukcesu tej strategii jest dokładna analiza statystyk i zdarzeń sportowych.
 • Warto podkreślić, że STS TV to jedna z niewielu ngakl dobrze rozbudowanych funkcji streamingowych na polskim rynku.
 • Ponadto, typowanie piłki nożnej przynosi wiele emocji i radości.

W wielu sportach zakłady bukmacherskie można obstawiać trzytorowo. Oprócz wygranej lub przegranej danego zespołu można przecież typować jeszcze remis, choć z całej trójki jest to wybór najmniej popularny. Podziały punktów można z reguły obstawiać po stosunkowo wysokich kursach – ze świecą szukać niższego niż 2. 00. Bukmacherom trudno jest przewidywać remisy, bo t teorii każdy zespół dąży przecież perform wygranej. A przecież remis to rezultat, który w meczu istnieje zawsze, company najmniej przez par? sekund.

Kurs 100 00 Em Wygraną Chorwacji Z Albanią W Superbet

Jeśli pozwala się na kupony wielokrotne to tylko na takie składające się z dwóch – trzech zdarzeń. W tym kontekście zdecydowanie lepszą metodą jest rozbicie tego rodzaju typów na kilka pojedynczych kuponów. Od strony matematycznej daje to zdecydowanie większe szanse na odniesienie wygranej u bukmachera.” “[newline]Kiedyś kibic Bayernu Monachium, an obecnie reprezentacji Polski.

W piłce nożnej, często obstawia się wynik meczu „1-X-2” oraz liczby goli „under/over”. Gdzie zatem zawierać zakłady sportowe, żeby nie narazić się na gniew polskich organów podatkowych? Każdy bukmacher z licencją również publikuje informacje w jakim zakresie posiada licencję. Z pomocą przychodzą też portale bukmacherskie, które opisują działalność bukmacherów.

Gdzie Obstawiać

Na niektórych forach możesz natknąć się na fałszywe względnie niezweryfikowane informacje, które mogą prowadzić perform błędnych decyzji. Dlatego zalecamy filtrowanie tych informacji i sprawdzanie ich wiarygodności. Warto także korzystać unces for bukmacherskich, gdzie można znaleźć cenne informacje i” “dyskutować z innymi typerami. Jednak należy być ostrożnym i umieć filtrować informacje, ponieważ nie wszystko em forach może być prawdziwe. Dlatego warto polegać na swojej umiejętności analizy we oceny informacji.

 • Lista legalnych bukmacherów jest publikowana na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.
 • Poza tym du?o zakładów można obstawiać też w trybie live, a tam liczy się czytanie gry i reagowanie na przebieg meczu.
 • Dla wielu osób typowanie meczów stanowi doskonałą rozrywkę i actually sposób na dodatkową dawkę adrenaliny.
 • Odpada czynnik wyjścia do punktu bukmacherskiego we czasu, który jest na to niezb?dny.
 • Co ciekawe, badacze z Meksyku sprawdzili, że” “gra w szachy może poprawiać nie tylko naukę liczenia we logicznego myślenia, light beer też czytania.

Każdy indywidualny zakład ma swoje własne szanse, a new szanse na parlay są obliczane poprzez pomnożenie szans każdej selekcji. W tym przykładzie załóżmy, że decydujesz się postawić 50 $ em parlay. Założona t 1996 roku all of us wcześniej znana veoma Intertops, Everygame jest jednym z czołowych bukmacherów w branży. Czy nie nabieramy się na ten wysoki kurs mhh zdarzeniu, które i actually tidak nie mum szansy powodzenia – względnie w drugą stronę, nie obstawiamy pewniaka, który wcale ngakl pewny nie und nimmer jest. E nie und nimmer wykluczają tego, żebyś był cały czas ponad kreską, tote? przede wszystkim liczy się analiza. Chociaż fora bukmacherskie są często używane carry out zdobywania informacji we dyskusji z innymi graczami, należy być ostrożnym w korzystaniu z tych informacji.

Zakłady Sportowe Grunzochse Grać? Gdzie Obstawiać Zakłady Sportowe?

Na to be able to pytanie nie mum jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy obstawiający jest inny. Dlatego abilità, która odpowiada jednej osobie, może całkowicie” “nie und nimmer spodobać się innemu mostbet app. Inne popularne typy zakładów to handicap azjatycki, dokładny rezultat, liczba rzutów rożnych czy wynik po pierwszej” “połowie.

O taktykach bukmacherskich na grę w internecie można byłoby napisać osobny artykuł, ale postaramy się przedstawić najpopularniejsze we przekazać ich wady i zalety. Zaczniemy z tej, którą sami najbardziej lubimy, bo jeżeli wy?? Z perspektywy graczy marża jest czymś negatywnym, ponieważ wpływa mhh wysokość oferowanych kursów oraz em wartość realnej wygranej.

Zakłady Sportowe – Rewolucja Internetowa

Negatywna watts ogromnym stopniu” “zakłada, że prędzej czy później uda się odzyskać stracone pieniądze, a poprzez nieustanne zwiększanie stawki wyjdzie się także mhh plus. Istnieje ryzyko, że nie otrzymasz swoich wygranych, a także możesz narazić się na problemy z urzędem” “skarbowym. Tak, możliwe jest zarabianie na zakładach sportowych, ale nale?y być świadomym, że obstawianie zakładów wiąże się z ryzykiem.

 • Tego rodzaju bonusy pozwalają graczom na obstawianie zakładów, a w sytuacji przegranej bukmacher zwraca całą stawkę w gotówce.
 • Jeżeli chodzi o systemy STS, możesz stworzyć sobie wzór obstawiania na kolejne zagrania.
 • Typowanie zakładów sportowych jest legalne, pod warunkiem, ” “że obstawiasz u bukmachera posiadającego licencję na obrót zakładami wzajemnymi.

Na pytanie czy można ograć bukmachera, odpowiadamy – oczywiście, że tak! O taktykach bukmacherskich na grę w internecie można byłoby napisać osobny artykuł, ale postaramy się przedstawić najpopularniejsze i przekazać ich wady i zalety. Zaczniemy od tej, którą sami najbardziej lubimy, bo jeżeli tylko uda się trafić, to zarobek naprawdę jest niezły. Przede wszystkim wskazane jest próbować obstawiać te zakłady sportowe, w których mamy największe rozeznanie. U Twojego ulubionego bukmachera na pewno jest ona dostępna do obstawiania. Dzisiaj możemy zakładać się nawet u mecze na Wyspach Owczych, więc trudno wpaść na coś, czego nie można obstawiać, ale de uma się gdziekolwiek oglądać.

Siatkówka Na Igrzyskach Olimpijskich 2024 Typy, Kursy, Terminarz, Szanse Polski

Postaw kwotę na jeden względnie więcej meczów (zakład pojedynczy względnie akumulowany) tak, aby końcowy kurs był wyższy niż a couple of. Najważniejszą rzeczą m stosowaniu tego systemu jest dyscyplina i actually actually dokładne sprawdzanie obstawianych zakładów. Niektóre systemy dają Ci szansę wygrania większych pieniędzy za niewielką stawkę.

 • Zarabianie na zakładach będzie możliwe pod warunkiem, jeśli gracz będzie utrzymywał produce na dodatnim poziomie.
 • Podziały punktów można z reguły obstawiać po stosunkowo wysokich kursach – ze świecą szukać niższego niż 2. 00.
 • Trudno mówić o tym, że surebetting to jakiś system bukmacherski, bo jest to wręcz książkowy przykład pomyłki, jaką może popełnić bukmacher.
 • Kursy mogą szybko się zmieniać, dlatego ważne jest, aby być em bieżąco we podejmować decyzje t oparciu o najbardziej aktualne informacje.
 • Poza tym systemy bukmacherskie modulowane to t gruncie rzeczy coś, corp robi każdy varianter codziennie, nawet nieświadomie, więc powinne być łatwe do opanowania.

Dzięki niemu będziesz mógł zyskać w sumie zł na zakłady bukmacherskie. Nasze hasło do bonusów jest nielimitowane, tak więc odpalić je możesz po kolei u każdego bukmachera unces licencją. Zacznij od” “jednego buka i sukcesywnie poszerzaj swoją wiedzę o zakładach bukmacherskich. Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts. pl.

Odpowiednio Dobieraj Stawki

Taka taktyka in order to pewna zapowiedź katastrofy i znakomita recepta na wyczyszczenie budżetu! Wy o tym już” “wiecie i actually macie szansę uniknąć takiego scenariusza. Bukmacherem gracz musi stać się ekspertem z danej konkurencji, bądź ligi.

 • „Azjany” natomiast dają graczom dużo więcej opcji, choć niektórzy twierdzą, że jest to zbędne skomplikowanie.
 • Dla tych niecierpliwych (ale keineswegs tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów.
 • Wada jest jednak oczywista – keineswegs wiadomo, kiedy to nastąpi, co może wymagać gry za bardzo dużą stawkę.

Poza tym uważa się, że ten method bukmacherski nie jest gwarantem wielkich zysków. Zaleca się, aby wynosiła ona 2-5 procent naszego bankrolla w danej chwili, czyli środków przeznaczonych na grę. Jeśli więc postawimy em bardziej agresywną strategię” “pięcioprocentową, a mamy na koncie 100 zł, oznacza to, że na każdy kolejny postawiony zakład przeznaczamy 5 zł.

Zakład Na Przeciwnika Unces Dodatnim Handicapem

Trzeci we dla nas najmniej ciekawym sposobem grania jest granie mhh wysokie stawki. Oczywiście, każdy kto gra na zakładach musi po części lubić ryzyko, ale obstawianie grubej forsy em jedno zdarzenie może się zemścić. Tutaj zalecamy ostrożność, ustalenie budżetu i w ramach jednego zakładu obstawianie tylko za jakiś procent całego budżetu na zakłady. Wtedy nawet jeżeli nie powiedzie nam się raz bądź dwa, nie zostajemy z niczym all of us mamy jak odrobić straty poniesione na poprzednich zakładach.

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, obecnie możesz skorzystać z . dwóch opcji. Jednym z nich jest skorzystanie z stacjonarnego bukmachera, a drugim” “skorzystanie z internetowej witryny bukmacherskiej. W zależności od kraju względnie stanu stacjonarne zakłady bukmacherskie mogą nie und nimmer być dostępne, tote? w takiej sytuacji jedyną opcją mogą być bukmacherzy on-line. Oprócz tych dwóch podstawowych opcji, możesz także obstawiać zakłady u bukmachera, a new nawet ze znajomymi, chociaż te opcje są bardziej ryzykowne i prawdopodobnie należy ich unikać. W tym kontekście podra servir przegranych zakładów bukmacherskich nie oznacza końca świata. Poza tym systemy bukmacherskie modulowane to t gruncie rzeczy coś, corp robi każdy varianter codziennie, nawet nieświadomie, więc powinne być łatwe carry out opanowania.

“zakłady Sportowe Yak Grać Żeby Wygrać? Sposoby Na Z

Po to został przez nas stworzony ranking polskich bukmacherów, oczywiście działających wy??cznie legalnie. Aby uniknąć ewentualnych kłopotów prawnych, finansowych i zdrowotnych wśród graczy. Później procedura zawierania zakładów jest identyczna, grunzochse w przypadku kuponów puszczanych z salda depozytowego. Wybrane saldo jest podświetlone, ngakl więc będziecie widzieć, jak na dłoni, z jakiej części budżetu bukmacherskiego stawiacie zakłady sportowe. Początek obstawiania zakładów bukmacherskich jest bardzo ważny, a wręcz można zaryzykować tezę, że najważniejszy. To z niego w dużej mierze zależy, yak przebiegnie Twoja przygoda z betowaniem, yak długo będzie trwać, i jak owocna ona będzie.

 • Ciwe predyspozycje, aby nie und nimmer przegrać, ale jednocześnie będzie miała problemy z.
 • Jest tam kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy wymieniają się typami, a także własnymi spostrzeżeniami odnośnie zakładów bukmacherskich.
 • “STS zakłady sportowe” to be able to często pierwsze skojarzenie, które przychodzi em myśl um dowolnym bukmacherze.
 • Bukmacherskie zakłady sportowe w Polsce są regulowane ustawą hazardową.
 • Na polskim rynku bukmacherskim możemy znaleźć du?o firm, które oferują różnego rodzaju promocje i bonusy bukmacherskie dla nowych we stałych graczy.

Nie ma znaczenia, kto strzelił bramkę, która drużyna strzeliła więcej, ani nawet która drużyna wygrała mecz – interesuje Cię tylko łączna liczba zdobytych punktów. W tym scenariuszu drużyna będąca faworytem jest oznaczona liczbą ujemną, a drużyna słabsza liczbą dodatnią. Na początku może to być nieco mylące, ale dość szybko zrozumiesz. Zwykle gospodarze są wymieniani na drugim miejscu, więc w tym przykładzie gospodarzami jest drużyna B.

Na Jakich Zakładach Wygrywają Gracze?

Ten system bukmacherski należy do grona bezpiecznych, bo wyklucza” “możliwość nagłego przegrania wszystkich pieniędzy. Nawet jeśli gracz przegrywa dany zakład, nie panikuje, tylko puszcza kolejny zakład za taką samą stawkę. Jest to całkiem dobry system bukmacherski dla początkujących graczy, alcohol i grono doświadczonych graczy chętnie z . niego korzysta. Nie jest skomplikowany, light beer co za tym idzie – nie daje szans em jakieś wielkie zarobki. Obstawianie zakładów to be able to jeden z rodzajów hazardu, więc rozwaga jest potrzebna po to, żeby nie wpaść w nałóg.

 • Ta dynamiczna opcja obstawiania umożliwia” “użytkownikom reagowanie mhh wydarzenia w czasie rzeczywistym we podejmowanie świadomych decyzji w miarę rozwoju gry.
 • Różnymi rodzajami zakładów i wybrać ght, które odpowiadają twojemu podejściu i strategii obstawiania.
 • Graczy STS posiada dwa konta se środkami, z . których może typować mecze.
 • Chodzi nie tylko um to, że zakłady sportowe online można było zacząć zawierać na znacznie więcej dyscyplin sportowych i actually poszczególnych lig.
 • Czy nie nabieramy się na five wysoki kurs na zdarzeniu, które we tak nie ma szansy powodzenia – lub w drugą stronę, nie obstawiamy pewniaka, który wcale tak pewny nie jest.

Ważne, abyś dobrze wybrał zdarzenia, które chcesz obstawiać i actually jeśli uda Ci się tak typować, aby mieć przynajmniej jeden kupon trafiony, to jesteś watts domu. Istnieje du?o różnych strategii, które można zastosować do zakładów sportowych, takich jak strategia Oscar Grind, strategia McCune i strategia Martingale. Ważne jest również planowanie finansowe, dyscyplina i analiza statystyk. Warto podkreślić, że istnieje wiele bukmacherów, którzy oferują bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka oraz” “specjalne promocje.

2 Metoda Na Najwyższą Wygraną U Buka? To Be Able To Taśma

Jeśli chcesz grać skutecznie zakłady sportowe, in order to polecamy generalnie granie kuponów pojedynczych. Zakłady sportowe online proponowane są przez bukmacherów, którzy udostępniają carry out typowania stronę internetową i mobilną aplikację. Na chwilę obecną to zdecydowanie jest więcej bukmacherów on the internet niż tradycyjnych placówek stacjonarnych przyjmujących zakłady sportowe. Oprócz tradycyjnych walut akceptuje także Bitcoin i proponuje dostępność mobilną. Pomimo posiadania sekcji kasyna i pokera, Everygame jest przede wszystkim bukmacherem i proponuje wiele w tej części swojej platformy. W tym przewodniku znajdziesz wszystkie informacje, które musisz znać, aby rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi.

 • Znak without (-) pokazuje, ile musisz postawić, aby wygrać 100 money.
 • Poza tym najczęściej robi się tak, że poszczególny stawki zakładów rozbija się mhh kilka kuponów, a new to wymaga solidnych środków.
 • Wtedy stracimy oczywiście postawione 187, 5 zł i zgodnie z systemem Greenwood trzeba je będzie odzyskać.
 • Mamy już wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia obstawiania, tak więc zaczynamy typowanie kuponów.

Potem zaczynamy obstawiać mecze, alcohol najpierw dokładnie je analizując i określając prawdopodobieństwo poszczególnych typów. Jeśli uznajemy dane wydarzenie za wyj?tkowo prawdopodobne, stawiamy zakład za 7-10 jednostek, czyli zł. Im mniejsze szanse powodzenia, tym mniej jednostek przeznaczamy na obstawienie danego zakładu.

Czy Można Zarobić Na Zakładach Sportowych?

Staramy się ciekawie i z humorem przedstawiać wydarzenie sportowe i łączyć u z wygranymi w” “zakładach bukmacherskich. – bezpieczeństwo obstawiania przez web, – szeroki wachlarz typów w ofercie, – wysokie zajecia z na większość zdarzeń, – prosty system stawiania kuponów bukmacherskich. Cierpliwość jest kluczowa przy typowaniu zakładów sportowych. Nie należy podejmować pochopnych decyzji na podstawie pierwszych wrażeń. Ważne jest dokładne przeanalizowanie dostępnych danych i uwzględnienie różnych scenariuszy. Planowanie typów bukmacherskich jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w typowaniu zakładów online.

 • Dlatego też bez dodatkowego zwlekania, zapraszamy do lektury.
 • Dzięki temu mają szansę na zarobienie em zakładach bukmacherskich watts sposób darmowy we efektywny.
 • Trzeba pamiętać, że zakłady bukmacherskie to nie und nimmer jest działalność charytatywna.
 • Ustawa hazardowa zmusza operatorów internetowych do blokowania stron bukmacherów, którzy keineswegs posiadają polskiej koncesji.

Kiedy już przejdziesz em podstronę jednej ze wskazanych sekcji, intuicyjnie poznasz w STS jak grać. Będziesz mógł wybrać przykładowo wydarzenie i konkretny mecz. Po kliknięciu w niego znajdziesz wszystkie dostępne zakłady, wraz z przypisanymi do nich kursami bukmacherskimi. Dołóż kolejny zakład lub zostań przy zakładzie pojedynczym, wprowadź stawkę i wyślij kupon. Wtedy właśnie postawiłem swój pierwszy kupon u naziemnego bukmachera. Musisz mieć co najmniej jedno wygrywające mix, aby pokryć całkowitą wielkość tego zakładu.

Home
Account
Cart
Search